Business Project Assistant (junior/entry-level)

Twoja przyszła firma

Naszym Klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim, wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2023 roku w plebiscycie Great Place to Work.

W jej imieniu poszukujemy osoby na stanowisko Business Project Assistant. Jest to rola dla osoby początkującej, która ma za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (np. staże) i wyróżnia się bardzo dużymi umiejętnościami organizacyjnymi, jest otwarta na wyzwania, nie boi się współpracy z zarządem czy dyrekcją i komunikuje się bez problemu w języku angielskim.

Oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe np. w ramach wcześniejszych praktyk/staży

  • Studia (co najmniej na 3 roku) na takich kierunkach jak np. zarządzanie, ekonomia, finanse, zarządzanie projektami, marketing

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze realizacji projektów

  • Obsługa programów: Teams, Skype, MS PowerPoint, MS Excel

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2+)

  • Gotowość do pracy wielozadaniowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki

Jako Business Project Assistant dołączysz do Departamentu Rozwoju Biznesu, gdzie na co dzień wspierać będziesz pracę Strategy Officerów. Zespół jest złożony m.in. z Project Managerów, testerów, analityków i odpowiada za szereg projektów strategicznych, współpracę z wieloma teamami wewnątrz organizacji, zarządem oraz kadrą dyrektorską.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wsparcie w realizacji projektów biznesowych i IT, w przeprowadzaniu analiz na potrzeby projektów i koordynacja prac projektowych

  • przygotowywanie materiałów podsumowujących projekty, notatek ze spotkań, map procesowych

  • przygotowywanie zestawień i zbieranie danych budżetowych dot. projektów

  • przygotowywanie prezentacji i raportów dot. projektów

  • komunikacja i organizacja spotkań projektowych

  • uzupełnianie dokumentacji projektowej oraz danych projektowych w JIRA i Confluence

  • research oraz opracowywanie produktów poszczególnych etapów prac projektowych (prezentacje, modele, analizy, zestawienia etc.)

Oferta

  • umowa zlecenie – pierwsza na 6 miesięcy, jednak współpraca planowana jest jako stała i długofalowa

  • możliwości rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska projektowego

  • ze względu na charakter stanowiska praca głównie stacjonarna (okolice Ronda ONZ), sporadycznie możliwość pracy zdalnej

  • pełny wymiar godzin, start pracy między 8 a 9

  • start od zaraz

  • pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna w Medicover

  • Wynagrodzenie pracy
    28.1-32 zł za godzinę brutto
  • Typ umowy
    Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty