Zastępca kierownika żłobka

Wymagane doświadczenie

Twoja szansa w zarządzaniu placówką

Od ponad 12 lat z sukcesem tworzymy miejsca, gdzie najmłodsze dzieci mogą bezpiecznie przebywać i uczyć się. Teraz pragniemy zaprosić Cię do współtworzenia jednego z naszych żłobków. Szukamy nie pracownika, ale partnera; kogoś, kto z pasją podchodzi do edukacji.

Czego szukamy?

  • Wykształcenia wyższego: Chcemy kogoś, kto posiada odpowiednie kwalifikacje do pracy w żłobku.

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi: Szukamy osoby, która wie, jak pracować z najmłodszymi.

  • Zaświadczenia o niekaralności: Wymagamy bezwzględnej uczciwości i transparentności.

  • Umiejętności skutecznej komunikacji: Oczekujemy doskonałych umiejętności interpersonalnych.

  • Zaangażowania i motywacji do pracy: Szukamy osoby, która będzie żyła ideą naszego przedszkola i angażowała się w jego rozwój.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie kierownika w organizacji i nadzorze nad funkcjonowaniem żłobka: Kierowanie działalnością placówki, aby zapewnić jej sprawne działanie.

  • Nadzór nad opieką pielęgnacyjną i edukacyjną: Zapewnienie odpowiedniego standardu opieki i edukacji.

  • Dbałość o mienie żłobka: Nadzór nad właściwym wykorzystaniem i ochroną zasobów placówki.

  • Realizacja zadań administracyjnych: Terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań oraz realizacja innych obowiązków biurowych.

Co oferujemy?

  • Stabilność zatrudnienia: Gwarantujemy bezpieczne i długoterminowe warunki pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Proponujemy konkurencyjną pensję.

  • Pakiet socjalny: Zapewniamy dodatkowe świadczenia socjalne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego: Dajemy szansę na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności.

Jak się zgłosić?

Jeśli czujesz, że ta propozycja to coś więcej niż zwykła oferta pracy – to wyzwanie, misja i szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego – wypełnij formularz na naszej stronie, załączając swoje CV.

Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie inspirować i rozwijać najmłodsze pokolenie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Wynagrodzenie pracy
    6000-7000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty