Travel Product Coordinator

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej ofercie W PIGUŁCE:

  • Twórz innowacyjne usługi turystyczne w nowych miejscach i kategoriach podróży.

  • Zostań liderem zespołu, który sam zbudujesz.

  • Pomóż międzynarodowym podróżnikom cieszyć się swoimi wakacjami.

  • Wykorzystuj najnowsze technologie (ChatGPT, Midjourney) i narzędzia Google Workspace.

  • Pracuj skądkolwiek chcesz, o ile jesteś skuteczny.

  • Pozostawaj w kontakcie z ludźmi z całego świata.

  • Rozwijaj swoją kreatywność poprzez nowe doświadczenia podróżnicze.

  • Dołącz do nadchodzącej marki turystycznej Xperience.

Rekrutujemy teraz i masz szansę zostać kluczowym członkiem naszego zespołu!

KIM JESTEŚMY

XperiencePoland.com to hybrydowa firma turystyczna, działająca od 2016 roku. Specjalizujemy się w najlepszych wycieczkach i atrakcjach dla międzynarodowych turystów w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Obsłużyliśmy już ponad 25 000 klientów z całego świata. Kochamy podróże i wiemy, że Ty też!

OPIS STANOWISKA

Jako Menedżer Produktu Turystycznego będziesz projektować i zarządzać unikalnymi doświadczeniami turystycznymi. Będziesz odpowiedzialny za codzienną obsługę WordPressa, wprowadzanie zmian w kodzie HTML oraz obsługę narzędzi Google Workspace. Współpracuj z klientami i partnerami, aby zapewnić płynne i niezapomniane doświadczenia.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy wszechstronnej osoby, która płynnie komunikuje się po polsku i angielsku. Ważna jest umiejętność multitaskingu, dbałość o szczegóły i gotowość do wykonywania złożonych zadań. Jeśli jesteś kreatywny, odpowiedzialny i chcesz się rozwijać, to właśnie Ciebie szukamy!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Projektowanie i zarządzanie doświadczeniami: Tworzenie nowych ofert turystycznych, integracja różnych kategorii podróży.

  • Koordynacja podwykonawców: Utrzymywanie relacji z partnerami, negocjowanie umów.

  • Interakcja z klientem: Obsługa zapytań, doradztwo i finalizacja rezerwacji.

  • Codzienna obsługa WordPressa i HTML: Aktualizacja treści, wprowadzanie zmian.

  • Obsługa narzędzi Google Workspace: Zarządzanie komunikacją i dokumentami.

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie netto 4000 – 7000 PLN, zależne od doświadczenia i zaangażowania.

  • Możliwość nauki i rozwoju w przyjaznym środowisku.

  • Praca w młodej, dynamicznej firmie z perspektywą międzynarodowego rozwoju.

  • Kontakt z fantastycznymi ludźmi i podróżnikami z całego świata.

  • Realny wpływ na życie innych ludzi.

WAŻNE PRZED APLIKOWANIEM

Szukamy osób ambitnych, gotowych do pracy na wysokich obrotach, otwartych na rozwój i samodoskonalenie. Jeśli jesteś komunikatywny, kreatywny i pracowity, prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

JAK APLIKOWAĆ?

Wypełnij formularz dostępny pod linkiem tego ogłoszenia.

  • Wynagrodzenie pracy
    5500-10000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalne wymagania
    Status studenta