Telefoniczny doradca klienta z j. angielskim – sieć lotnicza

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencja zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Telefoniczny doradca klienta z j. angielskim – sieć lotnicza.

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem – zarówno B2C, jak i B2B.

Twój zakres obowiązków:
obsługa połączeń w j. angielskim i j. polskim,
udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów linii lotniczych,
dbanie o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klienta,
monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów.

Nasze wymagania:
znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2,
chęć do rozpoczęcia wdrożenia już w czerwcu,
postawa prokliencka – wychodzenie do klienta naprzeciw jego oczekiwaniom, gotowość do indywidualnego rozpatrzenia danego problemu,
empatia i pozytywne nastawienie,
umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy:
wynagrodzenie podstawowe 28,97 zł brutto/h oraz system motywacyjny,
profesjonalny pakiet wdrożeniowy – wszystkiego Cię nauczymy,
elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień – projekt jest całodobowy, więc na pewno uda Ci się dopasować grafik do innych zobowiązań,
biuro w centrum Wrocławia – a po kilku tygodniach wdrożenia możliwość współpracy zdalnej.

Brzmi ciekawie? Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wynagrodzenie pracy
    29-31 zł za godzinę brutto
  • Typ umowy
    Umowa zlecenie
  • Specjalne wymagania
    Status studenta