Support Specialist

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Szukasz pracy? Umiesz samodzielnie poszukiwać rozwiązań? Biegle działasz z komputerem? W Channels mamy coś dla Ciebie!

Tworzymy aplikację do obsługi klientów przez telefon i SMS-y, a to oznacza, że praca jest elastyczna i zdalna! Jeśli jesteś gotowy/chętny do nauki i pracy w obszarze obsługi klienta oraz IT –  to jesteśmy zainteresowani Tobą!

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie na start z wynagrodzeniem 4000 zł na rękę

  • Możliwość nauki nowoczesnej aplikacji w chmurze

  • Pracę z własnym produktem firmy

  • Przeszkolenie z obsługi klienta i technicznych aspektów pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • 100% praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników i potencjalnych klientów poprzez czat, e-mail oraz infolinię. Większość naszych klientów pochodzi zza granicy, więc głównym językiem obsługi jest język angielski, niemniej jednak mamy również użytkowników w Polsce

  • Przeprowadzanie testów manualnych w zakresie testowania naszej aplikacji

  • Współtworzenie bazy wiedzy dotyczącej naszej aplikacji i pomaganie w tworzeniu artykułów dla klientów

  • Wspieranie nie tylko klientów, ale także innych działów w firmie

Wymagania:

  • Status studenta

  • Elastyczność co do godzin pracy (24/7)

  • Biegła znajomość angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych

  • Pasja do zdobywania wiedzy i przyjmowania wyzwań

Czekamy na Ciebie, abyś mógł/mogła dołączyć do naszego zespołu i razem z nami wspierać firmy w obszarze obsługi klienta i rozwoju nowoczesnych rozwiązań IT. Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Daj nam znać!

  • Wynagrodzenie pracy
    4100-4600 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Specjalne wymagania
    Status studenta