Staż w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  • Pełny etat
  • Opole
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów związanych z budowaniem wizerunku dobrego pracodawcy, onboardingu i rekrutacji;

  • Koordynacja realizacji kalendarza szkoleń;

  • Realizacja wybranych projektów HR zgodnie z zainteresowaniami i talentami;

  • Wsparcie HR Business Partnerów przy realizacji codziennych zadań;

  • Pomoc w tworzeniu prezentacji wizerunkowych w narzędziu CANVA;

  • Współudział w prowadzeniu social mediów i rozwijaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji;

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów wyższych;

  • Obsługa narzędzi Canva, power point;

  • Język angielski zaawansowany;

  • Nastawienie na rezultat, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole;

  • Pasja do tematów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, premie i dodatkowe korzyści finansowe.

  • Rozwój zawodowy, dajemy możliwość nauki i rozwoju w dynamicznym środowisku.

  • Elastyczność, oferujemy elastyczne godziny pracy i opcję zdalnej pracy.

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;

  • Pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;

  • NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

  • Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

  • DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grup

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty