Spedytor międzynarodowy

Wymagane doświadczenie

W związku z rozwojem firmy DBD TRANS SP. Z O.O., poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPEDYTOR/KA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

 Oczekiwania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku,

– Doświadczenie w pozyskiwaniu ładunków na giełdzie Timocom,

– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,

– Bardzo dobra znajomość z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej,

– Zaangażowanie, dokładność, samodzielność i przedsiębiorczość,

– Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,

– Zdolności negocjacyjne,

– Dobra organizacja pracy,

– Komunikatywność.

Zadania:

– Pozyskiwanie i organizowanie przewozów w relacjach międzynarodowych,

– Kontrola realizacji podjętych ładunków.

 Oferujemy:

– Wynagrodzenie w zależności od stażu pracy oraz umiejętności,

– Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

– Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,

– Możliwość tworzenia oraz wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym zespole,

– Praca od poniedziałku do piątku,

– Możliwość rozwoju,

– Miłą atmosferę.

Chętnych prosimy o przesyłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny: 60*****75

  • Wynagrodzenie pracy
    9000-15000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa o pracę
  • Kategoria oferty