Specjalista/tka ds. rekrutacji z językiem czeskim

Wymagane doświadczenie

Tworzymy zespół HR, w którym stawiamy przede wszystkim na efektywność i precyzję. Cenimy sobie dokładność i zorientowanie na cele.  Nasze projekty są realizowane na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, co prowadzi do osiągania sukcesów w każdym obszarze HR.

Mamy pod swoimi skrzydłami około 150 specjalistów ds. sprzedaży oraz zespoły wsparciowe z 12 rynków zagranicznych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, realizującej procesy sprzedażowe dla klientów z branży wellness & beauty.

Jeśli jesteś osobą, która podziela nasze wartości i bez problemu odnajdziesz się w międzynarodowym środowisku i licznych procesach – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

·        Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe;

·        Aktywne działania skierowane na pozyskiwanie kandydatów (direct search, portale społecznościowe, baza danych, polecenia, własne nieszablonowe projekty);

·        Weryfikacja i selekcja aplikacji;

·        Wsparcie działań Employer Brandingowych;

·        Dbałość o Candidate Experience;

·        Współzarządzanie bazą kandydatów;

·        Realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji.

Nasze wymagania:

·        Minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w rekrutacjach masowych);

·        Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji;

·        Zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności, orientacja na osiąganie założonych celów oraz samodzielność;

·        Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły;

·        Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;

·        Znajomość języka czeskiego na zaawansowanym poziomie.

Oferujemy

·        Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy oparty na realizacji ustalonych celów;

·        Stabilne zatrudnienie ( UoP/UZ/B2B);

·        Hybrydowy system pracy;

·        Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dzień wolny w urodziny oraz zajęcia z języka angielskiego;

·        Wsparcie zgranego i zaangażowanego zespołu specjalistów.

  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty