Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Agentów.

Wymagane doświadczenie

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Twoje codzienne zadania:

  • Kompleksowa obsługa współpracujących z UNIQA Agentów Ubezpieczeniowych zarówno w kontakcie telefonicznym (infolinia), mailowym,
  • Zapewnienie Agentom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami UNIQA,
  • Odpowiedzialność za realizację celów efektywnościowych indywidualnych (m.in. efektywność, liczba i czas obsługi spraw, liczba obsłużonych połączeń, jakość obsługi Agenta).

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze telefonicznej (call center) Partnerów biznesowych lub Klientów,
  • Cechuje Cię nastawienie na wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do Klienta,
  • Jesteś nastawiony/a na realizację zakładanych celów, w sposób systematyczny i odpowiedzialny prowadzisz do realizacji zadań,
  • Masz podzielność uwagi, potrafisz odnaleźć się w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy,
  • Potrafisz obsługiwać MS Office.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • Kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność,
  • Umowę o pracę – pełen etat,
  • Pracę hybrydową lub zdalną,
  • Pełne wdrożenie. Dzięki szkoleniom nauczymy Cię wszystkiego od podstaw
  • Kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz.