Specjalista ds. zakupów/ Purchasing Specialist (PRACA ZDALNA)

Wymagane doświadczenie

Dla naszego klienta, jednej z największych na świecie firm logistycznych poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Planning & Administrator Assiociate.

Główne obowiązki:

-Wsparcie zespołu zarządzającego kontraktami: rewizja, aktualizacja, dbanie o kompletność dokumentacji, archiwizacja;

-Proaktywne zarządzanie procesem podpisywania kontraktów, dbanie o kompletność dokumentacji.

-Bieżąca współpraca i kontakt z wewnętrznymi pracownikami firmy

-Monitorowanie płatności oraz numerów PO (zamówień) i współpraca z działem finansowym.

-Wsparcie działu Sort Tech (dział inżynieryjny – IT) w prowadzeniu wewnętrznych projektów administracyjnych

Wymagania:

– 1-3 lata doświadczenia w obszarze zakupów operacyjnych (purchasing), administracji, finansów

– Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)

– Znajomość systemów Oracle i Ancora będzie dodatkowym atutem.

– Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2).

– Umiejętność zarządzania czasem

– Proaktywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce.

– Sprzęt niezbędny do pracy HO

– Możliwość rozwoju w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

– Umowę na czas określony, wstępny kontrakt przewidziany na okres ok. 2 lat, możliwość współpracy długofalowej z klientem

– Benefity: opieka medyczna i karta Multisport

  • Wynagrodzenie pracy
    6500-9000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty