Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępczości Ubezpieczeniowej

UNIQA Polska

Żyjmy razem lepiej.

Wielkość firmy 1001+
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie przychodzącą oraz wychodzącą korespondencją z podmiotami zewnętrznymi (w tym organy ścigania oraz inne podmioty rynku ubezpieczeniowego).
  • Opracowywanie odpowiedzi na przychodzącą korespondencję od podmiotów zewnętrznych (w tym organów ścigania oraz innych podmiotów rynku ubezpieczeniowego) w zakresie przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym, prawnym lub ubezpieczeniowym będzie atutem.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.
  • Mile widziane doświadczenie w działach likwidacji szkód lub przeciwdziałania nadużyciom.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy:

  • Kulturę organizacyjną opartą na 5 wartościach: wspólnota, prostota, klient przede wszystkim, odpowiedzialność i wiarygodność.
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • Współpraca na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.
  • Kafeteryjny system benefitów – to Ty decydujesz z czego korzystasz.