Specjalista ds. obsługi logistycznej (Korzeńsko)

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Praca zmianowa

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:

  • Obsługa informatycznego systemu zarządzania magazynem WMS,

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów,

  • Obsługa klienta, bezpośredni kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny),

  • Nadzór nad ustalonymi KPI,

  • Kontrola nad prawidłową obsługą zleceń według wytycznych klienta,

  • Optymalizowanie i standaryzacja procesów (zwiększanie wydajności, przestrzeganie procedur i dbałość o jakość),

  • Zbieranie danych do dziennych statystyk,

  • Przygotowanie QBR / MBR z klientem,

  • Analiza zaprojektowanych procesów pod kątem optymalizacji,

  • Udział w dziennych spotkaniach operacyjnych,

  • Komunikacja pomiędzy operacją, a klientem,

  • Czynny udział i aktywność w obszarze Lean,

  • Zgłaszanie inicjatyw pracowniczych: POP, KAIZEN,

  • Składanie zamówień zakupowych na wyposażenie części biurowej oraz magazynu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej,

  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS i SAP,

  • Komunikatywność i kreatywność,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Umiejętność analitycznego myślenia – tworzenie raportów,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie,

  • Radzenie sobie z pracą pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Pozytywne nastawienie do pracy,

  • Staranność / dokładność,

  • Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu,

  • Nastawienie na osiąganie celów,

  • Chęć podążania za standardami firmy i klienta.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Szacunek i uczciwość,

  • Brak korporacyjnej presji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Szeroki zakres benefitów związanych z pakietem socjalnym: karta sportowca, opieka medyczna, bony świąteczne, worksmile itd.

  • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność),

  • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Wsparcie,

  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 8-16 lub 10-18 lub 14-22,

  • Miejsce pracy: Korzeńsko (gmina Żmigród, woj. dolnośląskie).