Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

  • Pełny etat
  • Warszawa, Mokotów
  • Opublikowano 4 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu w Foundever!

Szukasz pracy w dynamicznym środowisku, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w branży outsourcingu i konsultingu? Jesteśmy wiodącą firmą zatrudniającą 1500 wspaniałych pracowników w całej Polsce (Warszawa, Gdańsk i praca zdalna), a teraz szukamy Ciebie, aby dołączyć do naszego zespołu!

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem polskim i angielskim

Lokalizacja: Warszawa

Twoje codzienne zadania:

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta (e-mail/telefon);

  • Odbieranie połączeń przychodzących i osiąganie celów wyznaczonych przez klienta;

  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy;

  • Wykonywanie codziennych zadań w sposób efektywny i terminowy;

  • Osiąganie celów jakościowych dotyczących połączeń i satysfakcji klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Język: Biegła znajomość języka angielskiego (C1) i polskiego (C1);

  • Doświadczenie: Dobrze, jeśli masz doświadczenie w sprzedaży/customer service;

  • Technologia: Znajomość MS Office i rozwinięte umiejętności obsługi komputera;

  • Osobowość: Bycie zmotywowanym i entuzjastycznie nastawionym.

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania;

  • Niezależność I umiejętność pracy z minimalnym nadzorem;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Zwracanie uwagi na szczegóły;

  • Umiejętności sprzedażowe.

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy wybierasz sam (umowa zlecenie dla studentów lub umowa o pracę dla pozostałych pracowników);

  • Praca stacjonarna w naszym nowym biurze w Warszawie.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

  • Współfinansowanie okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, vouchery na różne okazje (Boże Narodzenie, Dzień Dziecka itp.);

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną w Medicover;

  • Dostępna karta Multisport, a także wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia;

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę między lokalizacjami na poziomie międzynarodowym.