Specjalista ds. Obsługi Klienta wynagrodzenie od 4500zł – 6000zł

  • Pełny etat
  • Kraków, Czyżyny
  • Opublikowano 1 miesiąc temu
  • Rekrutacja została zamknięta

W naszej firmie poszukujemy osób, które są zainteresowane pracą w dziale CC (Contact Center). Jeśli jesteś osobą, która lubi rozmowę z drugą osobą i ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, to ta praca jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych- sprzedaż internetu w technologii światłowodowej,

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i partnerskich relacji z Klientem.

Wymagania:

  • Szukamy osób komunikatywnych, lubiących kontakt z klientem,

  • Ważne dla nas są: Twoja motywacja, zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych i pozytywne nastawienie do klientów,

  • Dyspozycyjność w godzinach 9:00-17:00, pracujemy poniedziałek – piątek i czasami w 1 sobotę,

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie podstawowe 28 zł/brutto/ godzina- stawka gwarantowana godzinowa do 31,00 zł/brutto

  • Premia sprzedażowa -od 500zł/mies,

  • Umowa o pracę po okresie min. 3 miesięcy,

  • Pracę hybrydową,

  • Bardzo dobre, kompleksowe i płatne szkolenie. Dbamy o kompleksowe wdrożenie każdej nowej osoby,

  • Jasną ścieżka kariery – uwzględniająca zmianę stanowiska oraz wzrost płacy,

  • Pozytywną atmosferę i wsparcie trenera, kierownika i pracowników,

  • Najwyższe normy i standardy obsługi klienta – dzięki czemu wszystkie działania przez nas podejmowane są ustrukturyzowane, a procesy opisane. Cały czas podnosimy jakość obsługi, co ma odzwierciedlenie w satysfakcji naszych klientów.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracując dla największego operatora telekomunikacyjnego w kraju, poznanie i współtworzenie jego kultury organizacyjnej,

  • Szereg benefitów takich jak Medicover Sport, karta lunchowa itp.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV przez formularz