Specjalista ds. obsługi klienta -j.niemiecki (nowy inwestor)

Naszym klientem jest firma przenosząca procesy ze Szwajcarii, otwierająca dział obsługi klienta w Krakowie.

Szukamy osoby na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta -j.niemiecki

KRAKÓW

Zakres obowiązków

  • odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów w kilku kanałach komunikacji : wiadomości e-mail, wiadomości na czacie, telefonów

  • sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług

  • wpisywanie danych do systemu

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1)

  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok

  • dobre umiejętności komunikacyjne, pro kliencka postawa

  • gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) – dogodny dojazd

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe : 8800-9500 PLN brutto

  • umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)

  • dodatkowe comiesięczne premie

  • benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport

  • imprezy integracyjne