Specjalista ds. obsługi Klienta

  • Pełny etat
  • Siedlce
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie

DTW LOGISTICS GROUP– to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający pięć oddziałów w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne.Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”
Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta

Zadania:
• Kompleksowa obsługa Klienta
• Udział w koordynacji oraz monitorowaniu procesów logistycznych i transportowych
• Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem
• Dbałość o utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami
• Przyjmowanie reklamacji i rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze Klienta
• Znajomość rynku spedycyjnego
• Znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.
• Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.
• Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
• Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).