Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Pełny etat
  • Legionowo
  • Opublikowano 3 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas!

Postaw na swój  rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

W związku z dynamicznym rozwojem NOWEL Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Legionowo

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień od klientów krajowych i zagranicznych w oparciu o analizę danych (m.in. dostępność towaru, lokalizacja, możliwości transportowe, reklamacje),

  • Wprowadzanie i obsługa zamówień w systemie SAP,

  • Stały kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówienia (m.in. potwierdzenie terminu dostawy, dostępności produktów, wysyłka faktur),

  • Koordynacja przebiegu dostawy do klienta,

  • Wyjaśnianie nieprawidłowości i dbanie o porządek w dokumentacji,

  • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących w systemie SAP,

  • Współpraca z zespołem realizacji zamówień oraz innymi działami

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką, dystrybucją, dokumentacją magazynową, spedycją, obsługą zamówień,

  • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00 lub 8:30-16:30,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (także klienci zagraniczni),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność łączenia faktów w procesach logistycznych,

  • Otwartość, komunikatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),

  • Parking dla pracowników,

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vendingowych z obiadami, przekąskami i napojami,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku “Aplikuj”.

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.