Rzeczoznawca Mobilny Majątkowy

UNIQA Polska

Żyjmy razem lepiej.

Wielkość firmy 1001+
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

O nas

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia. Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Twój zakres obowiązków

umawianie Klienta na oględziny,
wykonywanie oględzin z dojazdem na miejsce w zakresie szkód komunikacyjnych i majątkowych,
wykonywanie oględzin zdalnych (bez konieczności dojazdu do miejsca oględzin),
ustalanie przyczyn szkody na podstawie wykonanych oględzin lub pozyskanej od Klienta dokumentacji,
weryfikacja deklarowanych kosztów usunięcia szkody,
sporządzenie kosztorysu zgodnego z obowiązującymi standardami w systemie eksperckim,
rozpatrywanie roszczeń Klientów również pod kątem ugodowego zakończenia procesu likwidacji,
utrzymywanie telefonicznego kontaktu z klientem,
dbanie o przestrzeganie standardów obsługi klienta.

Nasze wymagania

znajomość systemów eksperckich kosztorysowania szkód majątkowych,
doświadczenie w likwidacji szkód, prawo jazdy kat. B,
znajomość pakietu Microsoft Office,
umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dobra organizacja pracy,
Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • unikalne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny
  • kafeteryjny system benefitów – sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe),
  • zniżki na bilety wstępu do teatrów
  • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże)