Rekruter – Freelancer

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na kierowców oraz proste stanowiska

    logistyczne lub produkcyjne,

  • Skuteczne pozyskiwanie metodą bezpośrednią kandydatów,

  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą,

  • Koordynacja organizacji wyjazdu Pracownika – wraz z działem wewnętrznym firmy,

  • Dbanie o wizerunek firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub jako samodzielny rekruter,

  • Podstawowa znajomość procesów rekrutacji i selekcji,

  • Umiejętności sprzedażowe (dopasowanie i przekonywanie do ofert),

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,

  • Umiejętność ustalania priorytetów ,

  • Gotowość do realizacji kilku różnych projektów na raz,

  • Orientację na cel.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość jednej z branż: Transport / Logistyka,

  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem rekrutacji,

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

TO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnej granicy na podstawie umowy zlecenia lub B2B oparte wyłącznie na efektach prowadzonych rekrutacji;

  • Elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb,

  • stałą współpracę – codzienny dostęp do nowych projektów rekrutacyjnych.

  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty