Przedstawiciel handlowy

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania
• Dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedażowych (branża elektro)
• Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
• Instalacje materiałów promocyjnych, dbanie o wizualizację produktu
• Weryfikacja dostępności produktów w danym punkcie sprzedażowym
• Raportowanie działań w systemie

Wymagania
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku: merchandising, sprzedaż, handel, obsługa Klienta
• Obsługa pakietu MS Office
• Umiejętność budowania relacji z Klientem
• Komunikatywność i samodzielność w wykonywanej pracy
• Chęć pracy na terenie województwa: Kujawsko – Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie oraz Warmińsko – Mazurskie
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
• Wynagrodzenie 5000 zł brutto.mies. + premia do 1000 zł brutto
• Zapewniamy narzędzia takie jak: telefon, samochód służbowy
• Szkolenia wstępne i produktowe

  • Typ umowy
    Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty