Prosta Praca z Grafiką — Nie Wymagamy Doświadczenia!

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Nabór trwa, ale liczba miejsc jest ograniczona!

Poszukujemy osób do pracy zdalnej w ramach dynamicznie rozwijającego się projektu e-commerce. Pracuj komfortowo z domu, korzystając z internetu.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i edycja produktów cyfrowych

  • Brak konieczności kontaktu z klientami

  • Praca w pełni online

Oferujemy:

  • Miesięczne wynagrodzenie wypłacane na konto bankowe

  • Atrakcyjne zarobki w EURO

  • Dodatkowe premie w zależności od zaangażowania

  • Pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie

  • Elastyczne godziny pracy — pracujesz kiedy i gdzie chcesz

  • Regularne szkolenia online

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenie od podstaw — doświadczenie nie jest wymagane

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat

  • Komputer lub laptop

  • Smartfon z dostępem do internetu

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Motywacja do pracy

Ta oferta może być idealnym uzupełnieniem Twojej obecnej pracy na etacie lub szansą na pełne przejście na zarabianie online.

Możliwość wysokich zarobków:

Pracując regularnie 2-3 godziny dziennie, możesz osiągnąć znaczące wynagrodzenie w skali miesiąca. Twoje zarobki zależą od Twojego zaangażowania — po kilku miesiącach mogą wynieść od 2000 EUR do 4000 EUR miesięcznie.

Kliknij przycisk „APLIKUJ”, aby przejść na mój profil na Facebooku. Następnie wyślij wiadomość, a przekażę Ci wszystkie szczegóły i pokażę, jak wygląda praca krok po kroku.

Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona!