Pracownik biurowy – wsparcie działu handlowego

Wymagane doświadczenie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów – firmy, która oferuje szeroki wachlarz usług leasingowych, w tym leasing operacyjny i finansowy, a także wynajem długoterminowy pojazdów, maszyn, urządzeń oraz nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Przygotowywanie umów leasingowych,
• Wsparcie zespołu w bieżących sprawach operacyjnych,
• Wprowadzanie danych do systemów,
• Kontakt z kontrahentami i klientami,
• Składanie wniosków i kompletowanie dokumentacji,
• Skanowanie i kserowanie dokumentów,
• Weryfikacja jakości dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami.

Oczekiwania
• Znajomość pakietu Microsoft Office;
• Skrupulatność i dbałość o szczegóły;
• Umiejętność efektywnej komunikacji;
• Doświadczenie w pracy z dokumentacją;
• Zdolność do pracy w zespole;
• Umiejętność priorytezacji zadań;
• Umiejętność zarządzania czasem.

Oferta
• Praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość zdobycia nowych kompetencji,
• Praca w trybie stacjonarnym z możliwością pracy zdalnej w pojedyncze dni,
• Miejsce pracy: Rzeszów – Centrum
• Praca od zaraz!

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 16 570