Praca zdalna – Pracownik biurowy z elementami obsługi klienta – OzN

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i chcesz rozwijać swoje umiejętności w zarządzaniu i obsłudze klienta? Oferujemy płatny staż zdalny, który umożliwi Ci zdobycie cennego doświadczenia w branży.

Poszukujemy ambitnych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasza oferta stażu zapewnia elastyczność i swobodę pracy zdalnej. Bez względu na Twoją niepełnosprawność, dajemy Ci szansę na wykorzystanie swojego talentu i pasji do rozwoju w profesjonalnym środowisku.

Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspólnie tworzyć efektywne relacje z klientami, pracując zdalnie i dostosowując się do Twoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i zarządzanie zapytaniami klientów,

  • koordynacja i nadzór nad projektami,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

  • wsparcie w procesach sprzedaży i obsłudze posprzedażowej,

  • udział w szkoleniach,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności,

  • komputer i dostęp do Internetu,

  • chęci do pracy i rozwoju,

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność i empatia w kontakcie z klientami.

  • Wynagrodzenie pracy
    2500-3000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Praktyka / staż
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Orzeczenie o niepełnosprawności