Praca dla studentów i uczniów w centrum Rzeszowa!

  • Praca dodatkowa
  • Rzeszów
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group, jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Twoje zadania:
– Telefoniczna obsługa Klienta na infolinii obsługowej
– Budowanie długofalowych relacji z Klientami
– Dbanie o wizerunek marki
– Obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami

Oczekiwania:
– Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
– Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
– Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się
– Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej
– Dobra obsługa komputera

Oferujemy:
– Stawkę 28,10 zł brutto, dla studentów jest to wynagrodzenie ‘na rękę’ za każdą godzinę pracy
– Konkurencyjny rynkowo system prowizyjny i motywacyjny
– Wypłata zawsze w terminie
– Nowe kwalifikacje i rozwój w ramach szkoleń, coachingów i warsztatów
– Możliwość awansowania w strukturach firmy
Nie czekaj, aplikuj!