Praca dla pośrednika/agenta w obrocie nieruchomościami Warszawa Ochota

Wymagane doświadczenie

Poszukujemy osoby do pracy w biurze nieruchomości.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • umiejętność korzystania z urządzeń mobilnych (smartfon, tablet etc,) oraz nowoczesnych technologi,

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie ofert dla klienta popytowego (umiejętność poszukiwania nieruchomości dla klientów planujących zakup),

  • pozyskiwanie ofert do sprzedaży lub wynajęcia,

  • prezentacja ofert,

  • pozyskiwanie dokumentów do transakcji oraz drobne prace biurowe

Wynagrodzenie:

  • wyłącznie prowizja uzależniona od zrealizowanych transakcji + ubezpieczenie,

Biuro zlokalizowane jest na Ochocie przy ul. Baśniowej 3

Spółka działa na rynku od 2012 roku.

Obsługujemy sprzedaż oraz wynajem nieruchomości na terenie Warszawy, oraz w miejscowościach ościennych.

Praca w kameralnym zespole, z dużą samodzielnością.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą propozycją, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  • Wynagrodzenie pracy
    5000-15000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie
  • Kategoria oferty