Praca biurowa – Specjalista ds. wsparcia Klienta EMPIK – tel. i mail

  • Niepełny etat
  • Lublin
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Grupa OEX

Wielkość firmy 1001+
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

OEX Voice Contact Center wierzymy, że wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową firmę. Dołącz do naszego zespołu ponad 1500 osób i zobacz, jak codziennie dbamy o najlepsze relacje z klientami. Jesteśmy rozpoznawalną i docenianą marką w branży Contact Center, od 15 lat specjalizującą się w wielokanałowej obsłudze klienta (telefon, e‑mail, chat), z nowoczesnymi centrami operacyjnymi w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie.

Obecnie poszukujemy komunikatywnych i otwartych osób, które wesprą nas w obszarze obsługi klienta na stanowisku:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA EMPIK

Miejsce pracy: Lublin

Twoje zadania:

  • odpowiadanie na zapytania klientów EMPIK przez telefon oraz e-mail

  • budowanie relacji opartych o partnerską współpracę

  • dbanie o najwyższy poziom zadowolenia Klientów

Co jest niezbędne?

  • pełna dyspozycyjność do udziału w szkoleniu (wszystkie dni robocze od 13 do 20 sierpnia) – warunek konieczny

  • umiejętność zachowania spokoju w trudnych sytuacjach i empatia

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność bezbłędnego pisania na klawiaturze

  • dyspozycyjność min. 120h w miesiącu (elastyczny grafik! – współpraca możliwa od pon. do pt. od 8:00 do 20:00 oraz w weekendy od 9:00 do 18:00)

  • gotowość do realizacji min. 2 sobót w miesiącu

Status studenta zaocznego i doświadczenie w contact/call center będą dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • współpracę na umowie zlecenie w trybie stacjonarnym – nowoczesne biuro w samym centrum miasta

  • stałą stawkę godzinową w wysokości 28,10-31,25 zł, oraz system motywacyjny, uzależniony od wyników,

  • krótkie, ale intensywne szkolenie wstępne – nasz zespół trenerski zapewni Ci wsparcie na każdym etapie Twojego wdrożenia, tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim nowym stanowisku

  • elastyczny grafik współpracy

  • szkolenia, które pomogą Ci doskonalić umiejętności zarówno związane z obsługą klienta, jak i swoje kompetencje miękkie

  • stałe wsparcie techniczne i merytoryczne od swoich liderów

  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)

  • pracę w otwartym i życzliwym zespole (bez dress code’u!)

  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

Bądź z nami na bieżąco! Śledź nas na Facebooku, Instagramie i LinkedInie

17/RW/COLB/2024