Opieka nad seniorami Trójmiasto i cała Polska.

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznym zespole? Masz serce do ludzi i chcesz pomagać innym? Dołącz do naszego zespołu jako OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych i niesamodzielnych!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Zróżnicowane zadania.

  • Możliwość pracy w różnych miejscach Polski.

Twoje obowiązki:

  • Pomoc w pielęgnacji pacjentów.

  • Wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych.

  • Pomiar parametrów życiowych.

  • Dopilnowanie podopiecznych do zaleceń lekarskich i pielęgniarskich.

  • Pomoc w jedzeniu i piciu.

  • Zapewnianie pacjentom komfortu i poczucia bezpieczeństwa

  • Obserwacja stanu zdrowia pacjentów i zgłaszanie niepokojących objawów personelowi medycznemu, rodzinie.

  • Współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i innymi pracownikami służby zdrowia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z osobami chorymi lub starszymi min. 2 lata.

  • Empatia, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i możliwość podjęcia legalnej pracy w Polsce.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, empatyczną i chcesz pomagać innym, to ta praca jest dla Ciebie!

Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie CV na adres email: kontakt(małpa)opiekaseniormed.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: + 48**********76 od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

Czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice, usługi opiekuńcze z zamieszkaniem – cała Polska

  • Liczba godzin pracy : elastyczny grafik.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Zapraszamy do aplikowania!

  • Wynagrodzenie pracy
    40-5000 zł za godzinę brutto
  • Typ umowy
    Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty