Metodyk zajęć indywidualnych

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Tutore Poland jest liderem w branży edukacyjnej na polskim rynku, organizującym kursy online dla dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji, aktualnie z naszych kursów korzysta 30 tysięcy aktywnych uczestników. W naszej ofercie kursów znajdują się m.in. język angielski, matematyka, polski.

Poszukujemy metodyka w projekcie zajęć indywidualnych.

Wymagania:

  • ukończony pierwszy stopień studiów o kierunku matematyka lub pokrewne

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z matematyki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • dobra znajomość MS Excel

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość Jiry

  • podstawowa znajomość Canvy

Obowiązki:

  • weryfikacja nagrań z zajęć

  • wsparcie w procesie rekrutacji i onboardingu nowych nauczycieli

  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników

  • koordynowanie harmonogramem zajęć

  • tworzenie raportów

  • opieka nad nauczycielami zajęć indywidualnych

  • bliska współpraca z koordynatorem projektu

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę w formie zdalnej

  • możliwość wdrażania samodzielnych rozwiązań

  • stałe wsparcie ze strony kadry menadżerskiej, dla której istotne jest Twoje zdanie

  • perspektywy rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

  • Typ umowy
    Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty