Lider / supervisor logistyki – Belgia, Opglabbeek

Wymagane doświadczenie

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Lider / supervisor logistyki. Praca na terenie magazynu logistycznego.

Lokalizacja: Roeselare, Opglabbeek

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS lub kontraktu b2b,

  • stawka godzinowa uzależniona od wybranej formy współpracy: umowa zlecenie 19,00€ brutto/h, współpraca b2b 22,80€ netto/h,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km,

  • praca w systemie II-zmianowym,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie i rozwój zespołu magazynowego, w tym nadzór, coaching oraz wsparcie liderów zespołów,

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w organizacji oraz utrzymanie standardów pracy zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, jakości i kosztów,

  • monitorowanie procesów operacyjnych, analiza wyników oraz podejmowanie działań korygujących,

  • planowanie zasobów ludzkich i wydajności zespołu, w tym zarządzanie obciążeniem pracą i planowanie urlopów,

  • doskonalenie procesów magazynowych poprzez identyfikowanie i eliminowanie nieefektywności oraz wdrażanie rozwiązań strukturalnych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętności zarządzania zespołem,

  • znajomość procesu zatwierdzania części do produkcji seryjnej PPAP,

  • znajomość narzędzi jakościowych (8D),

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • motywacja do działania oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – mile widziane.

  • Wynagrodzenie pracy
    13000-16800 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty