Lektor języka angielskiego Early Stage Kolbudy Straszyn Kowale

  • Pełny etat
  • Kolbudy
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeb rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie. Filia Pruszcz Gdański jest prowadzona od 7 lat. Poszukujemy lektorów do prowadzenia zajęć w naszych lokalizacjach w Kolbudach, Kowalach, Straszynie i Pruszczu Gdańskim.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości: relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój – to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  •  skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

  • elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage, praca w blokach zajęciowych w godzinach 8.00-18.00

  • oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji,

  • atrakcyjne stawki: 80-96 zł za 60 min, 120 – 142 zł za 90min (brutto na B2B i umowie zlecenie student),

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę.

KOGO SZUKAMY?

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

  • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

  • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś aś, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

  • Wynagrodzenie pracy
    80-95 zł za godzinę brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty