lektor jęz. angielskiego Early Stage Białołęka rok szkolny 24/25

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zostań Lektorem/ką w Early Stage!

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości – relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój – to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

Wierzymy, że możemy nie tylko kształtować przyszłe pokolenia pewnych siebie i komunikatywnych młodych ludzi, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata dla każdego dziecka.

Aktywnie włączamy się w działania społeczne i od lat z dumą wspieramy Fundację “Dajemy Dzieciom Siłę”.

Do naszego zespołu zapraszamy kandydatów reprezentujących wszystkie tożsamości płciowe i grupy wiekowe. Tworzymy dla Was środowisko pracy nacechowane inkluzywnością, równością i otwartością.

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

 Praca w elastycznych godzinach w jednej z naszych trzech lokalizacji na Białołęce:

ul. Ceramiczna 18, ul. Antalla 4 lub ul. Czarnocińska 16

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”. Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

DODATKOWO OFERUJEMY:

1. skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

2. kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

3. możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

4. elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,

5. oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji[1] ,

6. atrakcyjne stawki: 85 – 115 zł / 60 min, 128 – 173 zł / 90min (brutto na B2B),

7. różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B.

KOGO SZUKAMY?

1. profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,

2. umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

3. chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

4. biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

5. znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

1. prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

2. personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,

3. współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

4. aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś/aś, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

Wykonywanie obowiązków na stanowisku, na które prowadzona jest rekrutacja łączy się z prowadzeniem działalności związanej z edukacją lub realizacją innych zainteresowań przez małoletnich, lub z opieką nad nimi. Do działalności w tym zakresie nie mogą zostać dopuszczone osoby, które:

1. zostały wpisane do tzw. Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym;

2. zostały prawomocnie skazane za przestępstwo określone w rozdziale XIX (przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu), rozdziale XXV (przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności), w art. 189a (handel ludźmi) lub art. 207 (znęcanie się) ustawy Kodeks karny lub za przestępstwa określone w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego.

W przypadku nawiązania współpracy, ale jeszcze przed jej rozpoczęciem (podpisaniem umowy), Kandydat jest zobligowany dostarczyć Pracodawcy następujące dokumenty:

1.  informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym przestępstw wskazanych w pkt. 2

2.      (jeśli dotyczy) informację z rejestrów karnych innych państw, których obywatelstwo posiada, lub w których zamieszkiwał w okresie ostatnich 20 lat.

Prosimy nie dostarczać powyższych informacji/dokumentów na wstępnym etapie rekrutacji np. wraz z CV. Poinformujemy o potrzebie ich pozyskania na etapie składania oferty.

Pracodawca jest zobowiązany do zweryfikowania czy Kandydat figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

  • Wynagrodzenie pracy
    85-115 zł za godzinę brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty