Księgowy/a w Centrum Finansowe Fintaxo

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Twój zakres obowiązków:

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych firm,

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • sporządzanie rocznych deklaracji

  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat

  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami

  • współpracę z zespołem księgowym

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców

  • prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji pracowniczej

  • obsługa programu kadrowo-płacowego r2płatnik oraz programu płatnik ZUS

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT, raportów i analiz finansowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, GUS, PEFRON, US

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • min. dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości oraz KPiR

  • wykształcenie kierunkowe

  • mile widziana znajomość systemu Comarch ERP OPTIMA, PŁATNIK

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości

  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT

  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną, kameralną atmosferę w pracy w organizacji

  • możliwość pracy zdalnej

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • nowoczesne narzędzia pracy

Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Miejsce i forma zatrudnienia:

  • Plac Solny 18/1 lok.6, Wrocław, dolnośląskie

  • umowa, kontrakt b2b

  • część etatu, pełny etat

  • specjalista (mid / regular)

  • praca stacjonarna, praca hybrydowa, praca zdalna