Koordynator projektu z jęz. niemieckim (Praca w Niemczech)

Wymagane doświadczenie

Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi „kandydat”, tylko Klient.

Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania dla pracowników przy relokacji.

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.

  • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.

  • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

Obowiązki:

  • Stałe monitorowanie i zabezpieczanie zasobów do obsługi projektu (np. grafiki godzinowe, urlopy, zastępstwa, nieobecności, nowe zamówienia, itp.).

  • Otrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami B2C (indywidualna, telefoniczna, społeczność Viber).

  • Organizacja pierwszych dni pracy Klientów B2C (obecność w zakładzie Klienta, tłumaczenie szkoleń BHP oraz szkoleń produktowych na potrzeby Klienta B2B).

  • Koordynowanie procesu przyjazdów nowych pracowników we współpracy z obszarem rekrutacji, przyjazdów, legalizacji, zakwaterowania, zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy.

  • Koordynacja procesu zakwaterowania i dowozu Klienta B2C na kwaterę.

  • Stały kontakt z kontrahentami (przewoźnikami, kwatermistrzami) oraz ścisła współpraca ze Specjalistą ds. Zakwaterowania (np. zlecenie znalezienia nowego zakwaterowania).

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w Agencji Zatrudnienia – mile widziane.

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym.

  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem..

  • Prawo jazdy kategoria B.

  • Obsługa komputera – programy pakietu Office – Word, Excel.