Koordynator/-ka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

  • Pełny etat
  • Kraków, Podgórze
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy certyfikat nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
W związku ze stałym rozwojem działu zagranicznego aktualnie poszukujemy:

Obowiązki:
• współpraca z klientami biznesowymi, głównie niemieckimi;
• telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami w związku z bieżącymi zamówieniami rekrutacyjnymi;
• przyjmowanie zgłoszeń oraz odpowiadanie i reagowanie na potrzeby klientów;
• utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekujemy:
• minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego;
• praktycznych umiejętności obsługi MS Office oraz innych programów;
• gotowości do rozwoju, dynamiki w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy oraz kreatywności;
• pozytywnego nastawienia, otwartości oraz umiejętność pracy w zespole.

Mamy do zaoferowania:
• możliwość długotrwałej współpracy;
• pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę);
• możliwość rozwoju zawodowego i finansowego (premie);
• codzienną pracę z językiem niemieckim;
• możliwość pracy zdalnej;
• możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta;
• dużą swobodę przy realizacji zadań;
• możliwość wyjazdów zagranicznych;
• bardzo dobrą atmosferę, plan wdrożeniowy oraz niezbędne narzędzia pracy;
• spotkania, wyjazdy integracyjne, konkursy firmowe z nagrodami;
• pakiet współfinansowanych benefitów: Multisport, opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.