Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim | zdalnie po szkoleniu

Teleperformance Polska

The future belongs to those who adapt

Wielkość firmy 1001+
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim

Zadania:

  • bieżące rozwiązywanie spraw klientów,

  • obsługa połączeń przychodzących, e-maili i mediów społecznościowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, ze stawką godzinową 28,10 zł brutto/h + bonus,

  • system zmianowy, który umożliwia pogodzenie współpracy z nami z innymi aktywnościami; projekt działa w godzinach: 8:00-20:00,

  • szkolenie wstępne płatne od pierwszego dnia,

  • po szkoleniu, w naszym warszawskim biurze na Mokotowie, masz możliwość przeniesienia naszej współpracy do domu, a my zapewnimy Ci cały niezbędny sprzęt,

  • program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy: 500-2000 zł,

  • rekrutację online – aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz nawet wychodzić z domu,

  • liczne benefity- prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szkolenia wewnętrzne, możliwość zbudowania ścieżki kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,

  • pyszną, aromatyczną kawę w biurze do Twojej dyspozycji 🙂

Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:

  • perfekcyjna znajomość języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • jesteś osobą zorganizowaną,

  • potrafisz aktywnie słuchać,

  • lubisz przebywać i komunikować się z ludźmi.

Tagi:

praca w call center, praca call center, call centre, obsługa klienta, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Poland, customer service, praca dla studenta, Warszawa, Teleperformance Warszawa.