Konsultant/ka ds. obsługi klienta Netflix z językiem polskim

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Poszukujesz współpracy zdalnej w wymiarze 80, 96, 128 lub 160h?

Znasz język niemiecki i angielski

Twoją pasją jest kino?

Jeśli na każde z tych pytań odpowiedział_ś TAK, to mamy coś dla Ciebie!

Oferujemy:

  • współpracę w przyjaznym, innowacyjnym i wielonarodowym środowisku

  • szkolenie i współpraca w 100% zdalnie

  • umowę zlecenie na czas nieoznaczony

  • wynagrodzenie 29 zł brutto za godzinę, również w czasie szkolenia

  • możliwość uzyskania prowizji dla najlepszych konsultantów z zespołu

  • możliwość udziału w konkursach wiedzy

  • roczna, darmowa subskrypcja Netflix

  • dostęp do kafeterii MyBenefit

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego B2 – szkolenie i materiały w j. angielskim

  • aktywne i pozytywne podejście do klienta

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami

  • gotowość do udziału w 11-dniowym, pełnopłatnym szkoleniu (pon-pt) w g. 9:00-17:30, poprzedzającym naszą współpracę

  • mile widziana dyspozycyjność między 96, a 160 godzin w miesiącu

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • gotowość do świadczenia zlecenia między poniedziałkiem, a niedzielą w godzinach 8:00-23:00, (3-5 dni w tygodniu, łącznie z weekendem, Ty wybierasz!)

Zakres zadań:

  • obsługa klienta serwisu filmowego – w języku polskim

  • obsługa dwóch kanałów kontaktu – telefony przychodzące (70-80%) oraz czat (20-30%)