Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Reklamacji

  • Pełny etat
  • Sokołów
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta

RTV EURO AGD

Dołącz do #teamEURO!

Wielkość firmy 1001+

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie skarg i zgłoszeń reklamacyjnych oraz ich rejestracja w systemie,

  • udzielanie informacji na temat procesu reklamacyjnego,

  • przekazywanie bardziej złożonych spraw do wyspecjalizowanego zespołu,

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań,

  • terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,

  • udzielanie informacji zwrotnej na temat statusu zgłoszenia reklamacyjnego.

Nasze oczekiwania

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • sprawne pisanie na klawiaturze,

  • swobodne wypowiadanie się oraz posługiwanie się poprawną polszczyzną,

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność słuchania,

  • gotowość do wykonywania zadań o dużej powtarzalności,

  • umiejętność opanowania stresu oraz studzenia emocji, cierpliwość i opanowanie,

  • chęć do nauki /otwartość na zdobywanie wiedzy,

  • umiejętność budowania właściwej relacji z klientem, wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność: praca zmianowa (poniedziałek-piątek: 9.00-17.00 lub 12.00-20.00), dyżur (sobota: 9.00 -17.00)

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,

  • pracę w systemie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym,

  • w pełni płatne szkolenie wdrażające do pracy,

  • wsparcie przełożonych i trenerów,

  • możliwość rozwoju,

  • nowoczesne biuro,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w przypadku umowy o pracę,

  • kartę sportową w przypadku umowy o pracę,

  • ubezpieczenie na życie,

  • bezpłatny transport z Centrum Warszawy i Bemowa (do i z pracy) do Sokołowa k/Janek.