Konsultant ds. Edukacji (telefony)/ praca zdalna – do 6750 zł brutto!

Tutlo Sp. z o.o.

Stawiamy na edukację bez barier.

Wielkość firmy 201-500
Wymagane doświadczenie

Chcesz pracować zdalnie w jednej z największych firm edukacyjnych w Europie i rozwijać swoje umiejętności w obszarze edukacji i społecznej odpowiedzialności biznesu?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Konsultant ds. Edukacji.

Nasze wymagania:

  • komunikatywność, otwartość i pewność siebie,

  • doświadczenie w kontaktach telefonicznych (obsługa klienta lub sprzedaż),

  • umiejętność zarzadzania czasem,

  • znajomość systemów CRM,

  • język angielski na poziomie minimum B2

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z placówkami oświatowymi,

  • samodzielne pozyskiwanie współprac,

  • organizowanie warsztatów edukacyjnych,

  • koordynowanie działań z nauczycielami języka angielskiego,

  • realizowanie założonych KPI (ilościowych i jakościowych)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z jasnymi zasadami współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich wyników,

  • kartę MultiSport w ramach Kafeterii MyBenefit,

  • bezpłatne kursy języka angielskiego i języka hiszpańskiego,

  • niezbędne narzędzia do pracy

Jeśli jesteś osobą ambitną i lubisz wyzwania, dołącz do nas i razem twórzmy przyszłość edukacji! Czekamy na Ciebie!

  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty