Konsultant Call Center (bez sprzedaży) – PRACA ZDALNA

Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Cześć! Szukasz pracy zdalnej?

Czy lubisz współpracować z firmami i nawiązywać wartościowe relacje?

Masz talent do komunikacji lub chcesz go szlifować?

Jeśli te pytania brzmią jakby były stworzone dla Ciebie, mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić!

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z klientem przez telefon – bez presji sprzedaży, koncentrujemy się na budowaniu relacji i wsparciu.

  • Zarządzanie danymi klientów – precyzyjne wprowadzanie informacji do naszego zaawansowanego systemu wewnętrznego.

  • Sprawdzanie poprawności przesłanych formularzy – upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu i zgodne ze standardami.

  • Analiza potrzeb klientów – zarówno dla biznesów (B2B), jak i indywidualnych klientów (B2C), aby dostarczyć najlepsze rozwiązania.

  • Współpraca przy inspirujących projektach – dołącz do zespołu, który tworzy innowacyjne rozwiązania i wprowadza je w życie!

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność swobodnej komunikacji – łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować relacje.

  • Biegła obsługa komputera – sprawnie poruszasz się w różnych aplikacjach i systemach.

  • Stabilne i szybkie łącze internetowe – praca zdalna wymaga niezawodnej technologii (Internet mobilny nie będzie wystarczający).

  • Wyraźna dykcja – Twój głos to Twoje narzędzie pracy.

  • Samodzielność i orientacja na cel – potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i dążyć do wyznaczonych rezultatów.

  • Doświadczenie w call center lub obsłudze klienta – będzie to dużym atutem, choć nie jest konieczne.

  • Status ucznia lub studenta – mile widziany, jeśli potrafisz pogodzić obowiązki z pracą.

  • Gotowość do pracy przez minimum 30 godzin tygodniowo – szukamy kogoś, kto może zaangażować się w naszą działalność na poważnie.

Co oferujemy:

  • Stawka godzinowa 29 zł brutto – z gwarancją oraz możliwością zdobycia miesięcznych premii nawet do 30%.

  • Raporty tygodniowe z naliczeniem premii (otrzymujesz co poniedziałek)

  • Dla osób pracujących powyżej 35 godzin tygodniowo możliwość dodatkowego rozliczenia w połowie miesiąca

  • Premie na wyciągnięcie ręki – zawsze masz podgląd na swoje wyniki dzięki statystykom online.

  • Stałe godziny pracy – stabilność i przewidywalność w codziennym harmonogramie.

  • Gotowa baza klientów – nie musisz martwić się o kontakty, wszystko zapewnia firma.

  • Nowoczesny system obsługi – praca na przejrzystej platformie call center Vicidial.

  • Wsparcie Managera – zawsze możesz liczyć na pomoc i wskazówki doświadczonego lidera.

  • Sprzęt firmowy – dostarczymy Ci laptop oraz słuchawki, byś mógł pracować komfortowo.

  • Szkolenie na start – kompleksowe wdrożenie w obowiązki i specyfikę projektów.

  • Praca na pełen etat – stabilne zatrudnienie,

  • Płatne przerwy – przy 8,5-godzinnej zmianie masz prawo do 55-60 minut przerwy.

  • Całkowicie zdalna rekrutacja – przechodzisz cały proces bez wychodzenia z domu.

  • Elastyczny grafik – możliwość dostosowania godzin pracy do Twoich potrzeb.