key account manager

Wymagane doświadczenie

Dla naszego klienta poszukujemy: Key Account Managera

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów technicznych-maszyny pakujące, związanych z automatyzacją procesów wytwarzania w branżach kosmetycznej, suplementy diety (nie wymagamy wiedzy branżowej, oferujemy pełne przeszkolenie),

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Przygotowanie ofert, wstępne negocjacje, udział w targach,

  • Raportowanie poprzez CRM.

 Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w sprzedaży B2B- w międzynarodowym środowisku biznesowym- warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- min.B2- warunek konieczny,

  • Gotowość do podróży krajowych-cała Polska i zagranicznych,

  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność w działaniu,

  • Prawo jazdy kat. B.

 Pracodawca oferuje:

  • Umowa B2B,

  • Wynagrodzenie 8000 – 10 000zł netto podstawa+ prowizje,

  • Pełne przeszkolenie i możliwość awansu na Dyrektora zespołu,

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),

  • 26 dni wolnych,

  • Płaska struktura.

  • Wynagrodzenie pracy
    8000-20000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie
  • Kategoria oferty