JĘZYK CZESKI Obsługa Klienta Allegro – zdalnie

Grupa OEX

Wielkość firmy 1001+
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

OEX Voice Contact Center wierzymy, że wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkową firmę. Dołącz do naszego zespołu ponad 1500 osób i zobacz, jak codziennie dbamy o najlepsze relacje z klientami. Jesteśmy rozpoznawalną i docenianą marką w branży Contact Center, od 15 lat specjalizującą się w wielokanałowej obsłudze klienta (telefon, e‑mail, chat), z nowoczesnymi centrami operacyjnymi w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie.

Obecnie poszukujemy komunikatywnych i otwartych osób, które wesprą nas w obszarze obsługi klienta na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro j. czeski

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych w języku czeskim

  • obsługa Kupujących/Sprzedających/Kurierów korzystających z usług WeDo – metody dostawy Allegro,

  • obsługa infolinii wymienionej metody dostawy,

  • rozwiązywanie spraw związanych z dostawą/zwrotem przesyłek,

  • udzielanie informacji na temat statusu przesyłek.

Oczekujemy:

  • znajomości języka czeskiego (poziom min. C1)

  • znajomości języka polskiego (poziom min. B2)

  • miesięcznej dyspozycyjności powyżej 145 godz

  • dostępności minimum 6 godzin dziennie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:00-22:00

  • gotowości do podjęcia pracy od 16.10.2024

  • umiejętności logicznego myślenia

  • dobrej znajomości obsługi komputera (płynnego poruszania się w Internecie)

  • umiejętności szybkiego i bezbłędnego pisania na klawiaturze

To oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie: 40,77zł/godz. brutto

  • atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników

  • 800zł brutto za polecenie znajomego do współpracy – system poleceń już podczas rekrutacji!

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe – płacimy taką samą stawkę za szkolenie!

  • stałe doszkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje – nasz zespół zapewni Ci wsparcie na każdym etapie tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim stanowisku

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji

  • możliwość pracy zdalnej

  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)

  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

Bądź z nami na bieżąco! Śledź nas na Facebooku, Instagramie i LinkedInie

Aplikuj już teraz! Widzimy się na rozmowie rekrutacyjnej, a następnie na szkoleniu!