Grafik komputerowy

  • Pełny etat
  • Nowy Sącz
  • Opublikowano 3 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: praca stacjonarna w  Nowym Sączu

Zadania:

  • udział w definiowaniu i realizacji strategii wizualnej firmy

  • kreacja spójnej koncepcji graficznej materiałów: reklamowych, informacyjnych, targowych

  • współudział w tworzeniu kreacji do kampanii reklamowych

  • projektowanie i tworzenie nowych materiałów graficznych

  • przygotowania materiałów do druku

  • retusz zdjęć

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 3-letnie doświadczenia w obszarze projektowania graficznego (poparte załączonym portfolio)

  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • kreatywność i wyczucie estetyki

  • staranność i terminowość

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość najnowszych trendów graficznych w komunikacji marketingowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe