Doradca majątkowy/Asystent/ka majątkowy/a

Phinance S.A.

Wielkość firmy 1001+
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie 3000 + premie

Szukamy osoby, która wspomoże w pracy jednego z menadżerów w naszym biurze. Jeśli praca biurowa i praca z klientem nie są ci straszne zaaplikuj do nas!

Zakres obowiązków

-Kontakt z klientem telefonicznie i mailowo

-Obsługa odnowień majątkowych

-Przygotowywanie raportów z wznowień

-Wyliczanie ubezpieczeń majątkowych za pomocą kalkulatorów poszczególnych partnerów

Poszukiwane kompetencje

-Umiejętność organizacji czasu pracy

-Zaangażowanie

-Sumienność

-Łatwość w kontakcie z klientem

-Wykształcenie średnie

-Status studenta mile widziany(preferowani studenci zaoczni)

-Doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy

-Premie do wypłaty w zależności od twojego zaangażowania i wypełnionych dokumentów

-Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej

-Własne, spokojne miejsce pracy

-Bardzo dobry kontakt z prowadzącym menadżerem

-Indywidualne podejście do biznesu

-Szereg benefitów (m.in karta multisport, wyjazdy i wyjścia integracyjne)

  • Wynagrodzenie pracy
    3000-5000 zł za miesąc brutto
  • Typ umowy
    Samozatrudnienie, Umowa zlecenie
  • Kategoria oferty