Doradca Klienta Biznesowego

  • Współpraca B2B
  • Płock (Zdalnie)
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Unique People Sp. z o.o., to agencja pracy tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej o nr. 15946. Obecnie dla swojego Klienta, firmy z branży telecom, poszukuje osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego.
Masz już doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta biznesowego i chcesz rozwijać nowe umiejętność sprzedażowe? Zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:
Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz ICT dla klientów biznesowych
Negocjacje, sprzedaż, przygotowywanie ofert handlowych oraz procesowanie umów w systemach
Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa
Monitorowanie rynku
Praca na przydzielonej bazie klientów jak i samodzielne poszukiwanie potencjału sprzedażowego.

Nasze wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w sprzedaży D2D, B2b lub w call center
Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
Otwartość, komunikatywność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w pracy
Zaangażowanie w wykonywanie zadań
Gotowość do pracy w elastycznych godzinach
Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
Otwartość na nowinki technologiczne.

To oferujemy:
Pełen pakiet szkoleń + opieka doświadczonego handlowca
Pakiet na start
Umowę B2B lub umowę zlecenie opartą w pełni o wysoki system prowizyjny
Elastyczny czas pracy, w godzinach pracy klienta biznesowego
Przydzieloną bazę klientów
Premie, konkursy, programy motywacyjne
Zniżki dla usług: Multisport, Luxmed, PZU, oraz inne zniżki partnerskie dla pracowników
Długofalową współpracę.