Doradca Klienta Allegro (głównie maile) krótkie szkolenie od 15/07

  • Gdziekolwiek
  • Opublikowano 3 miesiące temu
  • Rekrutacja została zamknięta
Bez doświadczenia
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

VCC to rozpoznawalna i doceniana przez Klientów marka w branży CC.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Warszawie i wspierać Klientów Allegro -największej platformy transakcyjnej on-line w Polsce?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK, to świetnie się składa, gdyż obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Allegro

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa zapytań e-mail, możliwe też chat i call back – połączenia telefoniczne wychodzące oraz przychodzące,

  • udzielanie odpowiedzi na pytania i prośby Klientów/Partnerów m.in. w zakresie zakupów na Allegro, dostawy oraz zwrotów zamówień​,

  • wypowiedzi w dyskusjach między Kupującymi i Sprzedającymi jako ekspert platformy Allegro

  • najbliższy termin szkolenia już od 15/07/2024.

Nasze oczekiwania:

  • sprawna obsługa komputera

  • dosyć szybkie pisanie na klawiaturze

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, gotowość do prowadzenia rozmów telefonicznych

  • skrupulatność, dokładność oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • dostępność w skali miesiąca min. 140h, mile widziana dostępność 160h lub więcej w tym 20h weekendowych

  • dyspozycyjność (min. 2x w tygodniu – do wyboru) wieczorami do g. 22:00

Oferujemy:

  • możliwe elastyczne godziny do ustalenia (od poniedziałku do niedzieli, 8-22 lub dla chętnych możliwe 7-24 po wdrożeniu)

  • godziny nocne płatne +2zł i +4zł brutto/h, możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia – kilka tygodni

  • stawka bazowa w wysokości: 31,25zł brutto/h w ramach umowy zlecenie z ZUS

  • stawka 28,10 zł/h netto dla studentów/uczniów (do 26 roku życia) w ramach umowy zlecenie

  • atrakcyjne systemy motywacyjne – już od pierwszego miesiąca!

  • płatne szkolenie – my płacimy za czas Twojego szkolenia

  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia

  • bonusy w programie Member-Get-Member (polecenie kandydata do współpracy)

  • dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego, szybkiego awansu i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja: Warszawa, ul. Równoległa 4a (w pobliżu WKD Raków)

Krótki proces rekrutacji możliwy on-line lub stacjonarnie – zapraszamy do aplikowania!