Customer Service Specialist with German (new Shared Service Center)

Wymagane doświadczenie

Naszym klientem jest nowo otwierane centrum SSC obsługi klienta.

Szukamy 10 osób na stanowisko

Customer Service Specialist with German

Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • ·  odpowiadanie na zapytania klientów ze Szwajcarii w języku niemieckim : najczęściej dotyczące aktywacji pakietu, płatności, wysyłek

  • ·  sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług

  • ·  wpisywanie danych do systemu

  • ·  zamykanie zlecenia

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

firma zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia (szkolenie trwa ok 14dni) – jest płatne przez pracodawcę

  • ·  bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1) , drugi język nie jest wymagany

  • ·  doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok

  • ·  dobre umiejętności komunikacyjne, uśmiech

  • ·  gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) – dogodny dojazd

OFERUJEMY

  • ·  wynagrodzenie : od 9 000 PLN brutto podstawa, dodatkowo premie za odpowiednią obsługę (do 2 000 PLN/mies + dodatek motywacyjny 1500/mies) – łącznie maksymalnie można zarobić ok 12 000 PLN brutto /miesięcznie

  • ·  umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)

  • ·  rozbudowane benefity min opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport

  • ·  praca w młodym zgranym zespole

  • ·  możliwość awansu