Customer Service Specialist

People Sp. z o. o

Naszą misją jest zmiana Human Resources w Human Relations!

Wymagane doświadczenie

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście (praca hybrydowa)

Główne obowiązki:

  • kontakt z klientami, biznesem, magazynem i działem finansów w sprawie zamówień i wysyłek
  • kontakt ze szpitalami/klinikami oraz pacjentami
  • kontakt z firmą transportową w celu realizacji dostaw do pacjentów domowych
  • pozyskiwanie zgody na wysyłkę, eskalacja potencjalnych problemów klientów
  • przetwarzanie zamówień od zamówienia do dostawy, monitorowanie zamówień na każdym etapie procesu
  • rozpatrywanie reklamacji, proaktywne analizowanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów
  • wystawianie faktur, korekt, wystawianie lub pozyskiwanie certyfikatów
  • przygotowywanie raportów
  • przygotowanie dokumentacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (licencjat/inżynier)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomość j. polskiego (ojczysty lub C2) i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie (min. B2)
  • Zaawansowana znajomość pakietu Excel i Office
  • Otwartość, komunikatywność, proaktywność
  • Znajomość dokumentacji handlu międzynarodowego (faktura, list przewozowy itp.) i stosowania reguł Incoterms
  • rozumienie podstawowych pojęć łańcucha dostaw, takich jak: terminowość, optymalizacja, prognozowanie i rotacja zapasów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej, sprzętu medycznego lub pokrewnej
  • Znajomość systemów ERP, takich jak JDE

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę tymczasową z perspektywą bezpośredniego zatrudnienia w strukturach Klienta w 2025 roku
  • pełny etat
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pracę hybrydową (3 dni w tygodniu praca w biurze), od poniedziałku do piątku w godzinach administracyjnych
  • dogodną lokalizację biura
  • benefity: LuxMed, MultiSport, zwrot za okulary, karty podarunkowe na święta
  • przewidywane wynagrodzenie: 9300 zł brutto / miesiąc z perspektywą podwyżki po 4 miesiącach
  • rekrutacja zdalna