Customer Service Coordinator

Wymagane doświadczenie

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Service Coordinator.

Zadania:
• komunikacja z Klientami,
• administrowanie procesem napraw,
• przyjmowanie zgłoszeń i wprowadzanie ich do systemu,
• wysyłanie ofert naprawy,
• koordynacja napraw między odpowiedzialnymi za nie inżynierami,
• obsługa poczty i przesyłek kurierskich związanych z obsługiwanymi zgłoszeniami,
• zamykanie zleceń wraz z bilansem – przygotowanie pod fakturowanie.

Czego oczekujemy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku: ok 2-3 lata,
• samodzielności,
• zdolności komunikacyjnych i umiejętności współpracy,
• znajomości systemów: SAP, Salesforce,
• obsługi komputer, dobrej znajomości pakietu Office,
• swobodnej komunikacji po angielsku (na potrzeby kontaktów wewnątrz organizacji; kontakty z klientami – po polsku),
• gotowości do pracy w biurze,
• wykształcenia wyższego.

Co oferujemy:
• pełne wsparcie i szkolenie w okresie pierwszego miesiąca pracy,
konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
• możliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
• pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową (z docelową możliwością umowy z Klientem).