Asystent biurowy z j. niemieckim i z niepełnosprawnością

Wymagane doświadczenie

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego Klienta z branży technologii finansowych i detalicznych poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent biurowy

Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:

  • administracja i koordynacja eksploatacji floty pojazdów silnikowych,

  • zarządzanie dokumentacją pojazdów (ubezpieczenia i raporty, zgodność z przepisami i regulacjami rządowymi),

  • tworzenie i utrzymywanie bazy danych floty,

  • współpraca z wybranymi leasingodawcami (pojazdami) (zamówienia, relokacje, zwroty),

  • sprawdzanie i zatwierdzanie poprawności faktur.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • biegła znajomość języka niemieckiego– warunek konieczny,,

  • bardzo dobra znajomośc języka angielskiego,

  • znajomość SAP będzie ddoatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów,

  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • proaktywna postawa w wykonywaniu codziennych obowiązków,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon,

  • benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, Multisport,

  • pracę w systemie pracy zdalnej,

  • oferta dotyczy pracy stałej,

  • wynagrodzenie negocjowane indywidualnie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

  • Typ umowy
    Umowa o pracę
  • Kategoria oferty
  • Specjalne wymagania
    Orzeczenie o niepełnosprawności