Asystent / Asystentka ds. administracyjno – biurowych

Wymagane doświadczenie
Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli pasjonujesz się rozwojem osobistym i psychologią, czeka na Ciebie piękna szansa – praca w firmie szkoleniowej będącej liderem na rynku szkoleń miękkich.

4GROW powstało z pasji do rozwoju, najwyższej jakości merytorycznej i twórczości. Dziś jesteśmy liderem szkoleń kompetencji miękkich, do którego klienci wracają po kolejne szkolenia, ponieważ prowadzimy nie tylko świetne szkolenia, ale także przynosimy realną zmianę w efektywności i jakości życia naszych uczestników zapadając na lata w pamięć… Jak to robimy? Inaczej niż większość… Prowokujemy, intrygujemy, konfrontujemy, powodujemy doświadczenie zmiany, wytrącamy z komfortu i schematów, uwalniamy, modelujemy, inspirujemy.

Asystent/-tka biura / ds. administracyjnych Warszawa

Twój zakres obowiązków

Twoją główną rolą będzie wsparcie naszego zespołu administracyjnego, naszych Partnerów – klientów oraz dbanie o nasze biuro i sale szkoleniowe poprzez:

  • pomoc w tworzeniu profesjonalnych ofert do klienta,

  • obsługa i wsparcie techniczne klienta,

  • zaangażowanie w obsłudze sekretariatu (np. zakupy, korespondencja z Klientami, organizacja spotkań, wyjazdów itp.),

  • przygotowanie sal szkoleniowych oraz materiałów na szkolenia,

  • edycję treści stron www,

Nasze wymagania

Najważniejsze są dla nas Twoje talenty, entuzjazm, energia i determinacja. Nie wymagamy doświadczenia i wiedzy w powyższym zakresie obowiązków, choć jest ono mile widziane. Oczekujemy bardzo dobrej obsługi oraz znajomości komputera i urządzeń mobilnych.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie jeśli jesteś osobą:

  • skrupulatną, zorganizowaną, podejmującą inicjatywę,

  • zamieniającą problemy w wyzwania i poszukującą rozwiązań,

  • samodzielną,

  • dociekliwą i szybko ucząca się,

  • z poczuciem humoru oraz dystansem do siebie.

Dołącz do naszego zespołu

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),

  • prawo jazdy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Zapraszamy Cię do współpracy

Miejsce pracy: Warszawa Praga Północ

Region: mazowieckie

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz rekrutacyjny i dołącz do naszego zespołu